Policisti izglābj uz balkona vairākas dienas iespundētu kaķi

0 Komentāru
Policisti izglābj uz balkona vairākas dienas iespundētu kaķi
FOTO: LETA

27. jūnijā Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Teikā vairākas dienas uz balkona atstāts kaķis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja izsaucēja, kura pastāstīja, ka kaķis uz balkona atstāts no 24. jūnija vakara.

Sieviete gājusi pie kaimiņiem, taču durvis neviens nav atvēris, arī nama apsaimniekotājs nav zinājis, kā ar dzīvokļa īpašnieku sazināties. Apskatot balkonu, konstatēts, ka uz tā nav ne dzeramā ūdens, ne barības un balkona durvis pilnībā ir aizvērtas.

Izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri novārtā atstāto kaķi nocēla no balkona. Policijas darbinieki kaķi nogādāja veterinārajā klīnikā, kur tas nodots veterinārārstu rokās.

Kaķis vēl aizvien atrodas veterinārajā klīnikā, kur tas atgūstas no cilvēka radītā kaitējuma. Uzsākta administratīvā lietvedība par labturības prasību neievērošanu.

Policija atgādina, ka mājas dzīvnieku īpašniekiem ir jārūpējas par saviem mājdzīvniekiem un jādrošina ar dzeramo ūdeni, kā arī atbilstošu dzīves telpu. Par dzīvnieku turēšanas prasību pārkāpšanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no septiņiem līdz 350 eiro.

0 Komentāru