Policijas priekšnieks stāsta par rezultātiem Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā

Komentāri

Izmeklēšana Zolitūdes traģēdijas lietā rit pēc plāna, un, kā iepriekš plānots, šīs izmeklēšanas rezultāti gaidāmi šā gada oktobrī, atzina Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.

Foto: LETA

Foto: LETA

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis:

Oktobra mēnesī no ekspertiem gaidām atzinumus, savukārt policija savu darbu ir beigusi un viss darāmā apjoms ir veikts – kontrolētie eksperimenti un brucināšanas.

Patlaban Zolitūdes ”Maxima” lietā ir ierosināti divi kriminālprocesi – viens par ”Maxima” sabrukšanu, bet otrs – par darba drošības pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl