Policijas jaunais auto ar 360 grādu kameru 10 minūšu laikā jau fiksējis trīs pārkāpējus

Valsts policija (VP) šodien, 22. oktobrī, prezentē ar 360 grādu kameru aprīkotu netrafarētu policijas automašīnu, kas, neapturot transportlīdzekli, spēs konstatēt dažādus autovadītāju pieļautus pārkāpumus, tostarp telefonu lietošanu, braukšanu pie sarkanās gaismas vai bez apdrošināšanas.

Atpakaļ uz rakstu

47 komentāri

 • Anonīms

  Anonīms

  Klau, VALSTS POLICIJA, kur tad palika vecais labais likums par to ka auto bez tehniskās skates ir bīstams atrast8es uz ceļa? Jeb bīstams viņš kļūst pēc nedēļas kad saņems pirmo sodu pa e pastu no trim ko viņš atsevišķās dienās pa šo nedēļu kamēr nāk sods būs savācis??
 • Raimonds Raimonds

  Raimonds Raimonds

  A Tu nepārkāp, tad nesodīs. A ja nepatīk brauc uz Angliju. Tur viss ir zbest.
 • Ilze

  Ilze

  Nu cik var meklēt visu laiku kā tikai sodīt, sodīt un sodīt? Un ne jau drošība ir tā, kas interesē, bet gan iespēja kā tikai kāst un kāst no cilvēkiem naudu!!!
 • Edgars

  Edgars

  Nekāda sakara ar satiksmes drošību.
  Sen pierādījies, ka naudas soda nav efektīvs veids, kā cīnīties ar likuma pārkāpēju. Pie mums par satiksmes drošību nedomā, bet gan tikai par naudas iekasēšanu.
  Ceļu stāvoklis un sastrēgumi, kas veidojās no sliktas satiksmes organizēšanas ir pats pamats, ātruma pārsniegšanai, neatļautam pagriezienam, daudzās pārkārtošanās ir sekas.
  Pie mums pat apli nemāk uzbūvēt tā, lai tajā neveidotos sastrēgumi.
 • Puika no dpils

  Puika no dpils

  Kautkāds ārprāts, sods taču atnāks mēneša laikā... bet ja nu par to menesi pielasīsies ka paskastītē nelīdīs😅 LV tik kāš naudu no ļaudīm... labāk atjaunotu šoseju daugavpils- rīga posmā no daugavpils-nīcgale kur bedres jau lāpas ik caur pusmetru vai pat pa virs....
 • Puika no dpils

  Puika no dpils

  Kautkāds ārprāts, sods taču atnāks mēneša laikā... bet ja nu par to menesi pielasīsies ka paskastītē nelīdīs😅 LV tik kāš naudu no ļaudīm... labāk atjaunotu šoseju daugavpils- rīga posmā no daugavpils-nīcgale kur bedres jau lāpas ik caur pusmetru vai pat pa virsu....
 • Aqua
 • Megucis

  Megucis

  Vot slinkie jenoti kadreiz pasi stāvēja uz vakts un ķēra parkapejus tagad kkadu video sev mašīna ieriko nu smiekligi jau paliek nu ja savus taucinus jau neviens negrib nodzīt 😁😁😁
 • Hmmmm
 • Olivers...

  Olivers...

  Kā viņi noteiks vai pie mašīnas stūres brauc īpašnieks? Sodus un punktus visus karinās uz īpašnieku,neviss uz to personu kas brauc pie stūres.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!