Policijas busiņš saskrienas ar tramvaju

Komentāri

Ap pulksten 09:00 no rīta, kas tramvaju kustība ir visai blīva, Ganību Dambī pāri sliedēm pagriezieni jāveic īpaši uzmanīgi. To pierādījušas neskaitāmās šeit fiksētās avārijas. Šorīt netālu no krustojuma ar Bukultu ielu tramvaja priekšā izbrauca policijas trafarētais busiņš un dabūja pamatīgu sitienu pa šofera puses durvīm un spārnu.

Aculiecinieks stāsta, ka policisti braukuši bez ieslēgtām bākugunīm un skaņas signāliem, jo nekur jau nebija jāsteidzas. Esot devušies pakaļ formām uz pagalmā esošo šūšanas firmu. Par laimi policisti nav cietuši. Arī tramvaja pasažieri ir veseli, daži no viņiem gan nokavēja darbu, bet piekritīsies, tas nav tas sliktākais, kas var notikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijā par negadījumu šobrīd uzsākta administratīvā lietvedība un pārbaude. Vienīgais, kas faktiski ceļu policijas izmeklētājiem jāprecizē, vai busiņš braucis ar iedegtām bākugunīm un ieslēgtu skaņas signālu, kas varētu paglābt šoferi no administratīva soda. Visos citos gadījumos, tramvajam vienmēr priekšroka.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl