Policijai jauni fotoradari. Kad tie sāks darboties un cik tie izmaksāja?

Komentāri

Policija šodien saņēmusi jaunos pārvietojamos fotoradarus.

Iepirkums par 12 jaunu pārvietojamo fotoradaru iegādi tika izsludināts jau pagājušā gada sākumā, taču konkurss tika pārsūdzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad policija saņēmusi jaunās mērierīces un plāno ar tām sākt strādāt jau septembrī, kad darbinieki būs apmeklējuši nepieciešamās mācības to lietošanā.

Atbilstoši policijas prasībām jaunie fotoradari spēs konstatēt ātruma pārkāpumus arī diennakts tumšajā laikā, karstumā un aukstumā.

Tie ražoti kādā Nīderlandes uzņēmumā un izmaksāja nepilnus 800 tūkstošus eiro.

Valsts policija šobrīd turpina izmantot divus no 2008. gadā iegādātajiem pārvietojamiem fotoradariem. Tāpat šobrīd uz Latvijas ceļiem strādā 40 stacionārie fotoradari. Šogad būs pieslēgti vēl 20 fotoradari, bet nākamajā gadā – vēl 40.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl