Policija turpina meklēt vīrieti, kuram būtu jāatrodas apcietinājumā

4 komentāri
Policija turpina meklēt vīrieti, kuram būtu jāatrodas apcietinājumā
VALSTS POLICIJA

Policijas turpina meklēt Gvido Granauski, kuram kriminālprocesā piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vīrietis, kurš joprojām tiek meklēts, izvairās no policijas. Šeršņova skaidroja, ka viņš tiek meklēts par mantiska rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

VP pārstāve neprecizēja, vai ir saņemtas ziņas par meklētā iespējamo atrašanās vietu. “Ja tiek saņemtas ziņas, tās tiek pārbaudītas, taču sīkāk komentēt nevaram,” pauda Šeršņova.

Kā ziņots, piektdien VP paziņoja, ka Saldus iecirknis meklē Granauski, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku mazāk smagu un smagu noziegumu izdarīšanu.

Policija aicina aplūkot Granauska fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par viņa iespējamo atrašanās vietu vai citas ziņas, kas var palīdzēt viņa meklēšanā.

Policiju iespējams informēt, zvanot VP Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknim pa tālruņa numuru 63802300 vai pa vienoto VP tālruņa numuru 110.

Ja Granauskis tiek pamanīts, nekādā gadījumā nevajag censties viņu aizturēt pašu spēkiem, bet ir jāsazinās ar policiju, akcentē likumsargi.