Policija sākusi vērienīgus reidus

0 Komentāru
Policija sākusi vērienīgus reidus
Valsts policija

“Līgotāj, mēs jau aktīvi esam sākuši reidus! Brauc uzmanīgi un apzinīgi!”  sociālajā tīklā Facebook informē Valsts policijas pārstāvji.

Latvijas teritorijā svētku brīvdienās policija pastiprināti pievērsīs uzmanību un kontrolēs ne tikai tos autovadītājus, kuri sēdušies pie stūres reibumā, bet arī citu satiksmes noteikumu pārkāpējus, tostarp steidzīgos šoferus.

Tīnūžu šosejas traģēdijas nemāca! Stundas laikā notver divus šoferus, kas traucas ar 150 km/h

Lielvārdes novadā uz autoceļa Tīnūži–Koknese Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektori ar netrafarēto policijas auto pamanīja automašīnu Volkswagen Passat, kas traucās lielā ātrumā. Vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h lielu ātrumu, Volkswagen šoferis – 1962. gadā dzimis vīrietis – traucās ar 150 km/h.

Tāpat pirms aptuveni stundas šajā pašā vietā Ceļu policijas ekipāža ar netrafarēto policijas auto pamanīja automašīnu Subaru, kuras vadītājs – 1955. gadā dzimis vīrietis – arī steidzās ar 150 km/h.Par šādu pārkāpumu autovadītājam uzliek naudas sodu no 240 līdz 320 eiro, kā arī atņem transportlīdzekļu vadīšanas apliecību uz trim mēnešiem.
0 Komentāru