Policija sākusi kriminālprocesu par šonakt Rīgā notikušo traģisko ugunsgrēku

1 komentārs
Policija sākusi kriminālprocesu par šonakt Rīgā notikušo traģisko ugunsgrēku
DĀVIS ŪLANDS, F64

Policija sākusi kriminālprocesu par šonakt Rīgā notikušo traģisko ugunsgrēku, kurā dzīvību zaudēja četri cilvēki, apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.

Iespējamais ugunsgrēka iemesls varētu būt neizmanīga smēķēšana, pieļauj likumsargi. Grāvīte arī informēja, ka trīs no mirušajiem jau ir atpazīti, bet ceturtajam nozīmēta ekspertīze.

Jau vēstīts, ka traģiskais ugunsgrēks izcēlās naktī uz sestdienu, īsi pēc pusnakts, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Dienests saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega otrā stāva dzīvoklis un bēniņi 120 kvadrātmetru platībā. Glābēji no piedūmotās ēkas evakuēja sešus cilvēkus, bet četri cilvēki ugunsnelaimē gāja bojā.

Palkavniece norādīja, ka šogad kopumā ugunsnelaimēs gājuši bojā 63 cilvēki. Turklāt vairumā gadījumu tās saistāmas tieši ar cilvēku neapdomību, piemēram, neuzmanīgu smēķēšanu telpās, neuzmanīgu sveču dedzināšanu, bojātu apkures ierīču lietošanu vai degtspējīgus priekšmetu novietošanas pie krāsns.

1 komentārs