Komentāri
Policija sāks vērienīgu īslaicīgās aizturēšanas izolatoru renovāciju
FOTO: LETA

Līdz nākamā gada pavasarim policija renovēs 10 īslaicīgās aizturēšanas izolatorus un vēl 11 vietās paredzēts uzlabot aizturēto apstākļus. Šobrīd liela daļa telpu neatbilst Eiropas standartiem un sūdzības par tām nonāk pat līdz Eiropas cilvēktiesību tiesai. Izolatoru remonts tiks veikts par Norvēģijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Projektu par īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošanu policija sāka pērn pavasarī. Nu tas nonācis līdz iepirkuma konkursa izsludināsanai par telpu renovāciju. Plānots, ka līdz nākamā gada pavasarim pamatīga rekonstrukcija notiks 10 Latvijas pilsētu īslaicīgās aizturēšanas izolatoros. Vēl 11 vietās tiks veikts kosmētiskais remonts. Tās ir vietas, kur cilvēki tiek aizturēti uz laiku līdz 48 stundām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc policijas teiktā, patlaban daudzi izolatori neatbilst virknei prasību, par ko aizturētie nereti vēršas pat Eiropas cilvēktiesību tiesā.

Izolatoru renovācijas projekts tostarp paredz logu nomaiņu, sanitāro mezglu sakārtošanu, arī videonovērošanas kameru uzstādīšanu. Izolatoros turpmāk vairs nedrīkstēs smēķēt.

Īslaicīgās aizturēšanas izolatoru uzlabošanas projektam atvēlēti vaitāk nekā 2 miljoni eiro, no kuriem lielāko daļu piešķīrusi Norvēģija. Nauda paredzēta  ne vien telpu renovācijai un aprīkojuma iegādei, bet arī darbinieku apmācībai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl