Komentāri
Policija prasa atļauju sodīt deputātu Putru par avāriju un ātruma pārsniegšanu
FOTO: LETA

Saeimai būs jālemj par piekrišanu kārtējā deputāta sodīšanai. Valsts policija lūdz izdot Saeimas deputātu un Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāru Edgaru Putru saukšanai pie administratīvās atbildības par ceļus satiksmes negadījumu un ātruma pārsniegšanu.

Pagājušā gada decembrī Putra uz autoceļa Rīga-Liepāja ar vieglo automašīnu izraisīja sadursmi ar citu tajā pašā virzienā braucošo automašīnu.

Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi.

Politiķis braucis pārāk ātri un nav ievērojis distanci, turklāt viņš arī nebija veicis termiņā noteikto veselības pārbaudi.

Savukārt šā gada februārī deputāts Skrundas novada Rudbāržu pagastā vadījis automašīnu ar ātrumu, kas par 22 km/h pārsniedzis atļauto.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija par deputāta izdošanu sodīšanai lems nākamnedēļ.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl