Policija Ogres novadā atklājusi vienu no līdz šim vērienīgākajām nelegālo cigarešu ražotnēm

2 komentāri
Policija Ogres novadā atklājusi vienu no līdz šim vērienīgākajām nelegālo cigarešu ražotnēm
Foto: Sputnik / SCANPIX

Valsts policijai (VP) Ogres novadā izdevies atklāt vienu no līdz šim vērienīgākajām nelegālo cigarešu ražotnēm, šādu LNT Ziņu rīcībā esošo informāciju trešdien apstiprināja VP.

“[Tas būs] ļoti nopietns trieciens nelegālajai cigarešu tirdzniecībai ne tikai Latvijā, bet, es domāju, arī Eiropā. Kādā veidā tur ražoja [nelegālās cigaretes] un visa [ražotnes] aparatūra, [tā ir] ļoti specifiska un organizēta lieta, kas notikusi,” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Nelegālo ražotni, kurā tapušas vairāku marku cigaretes, pirms dažām dienām atklājusi Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde. Valsts policija konkrētas detaļas par notikušo plāno atklāt ceturtdien, 12. jūlijā.

LNT Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka ražotne atradusies nesen atjaunotā ēkā, kura vēl netika aktīvi izmantota. Nelegālās ražotnes atklāšanas brīdī tajā atradušās 10 tonnas tabakas, attiecīgi filtri, papīri un viss nepieciešamais, lai ražotu “Marlboro” un “Prince” markas cigaretes. Divas personas ir aizturētas.

Līdz šim policija regulāri atklāj lielus kontrabandas cigarešu apmērus vai nelegālas ražotnes, kam viens no iemesliem varētu būt augstās cigarešu cenas. Tās ietekmē arvien pieaugošais akcīzes nodoklis.

TOP komentāri

  • Toms Jeluskins
  • Renārs Dzenis
    0 0 0

    Renārs Dzenis

    Tajā pašā laikā blakus Gogoļa ielas iecirknim, centrāltirgū jebkurš var nopirkt kontrabandas cigaretes no Krievijas. Ja es pēc dārzeņiem un gaļas ejot to redzu, tad kur skatās policija?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl