Komentāri

Piekritīsiet, ka nav tā patīkamākā sajūta, ja sanāk aptvert, ka kaut kādu iemeslu dēļ esat palicis bez maka, dokumentiem, naudas. Ja izrādās, ka pats to esat pasējis, atliek cerēt, ka kāds to atradīs un atdos. Bet ja to pievācis negodīgs cilvēks? Tad, protams, rodas cerība, ko garnadzi atradīs policija. Bet dažkārt gadās, ka likumsargi nepilda savus amata pienākumus.

Atliek vien ātri noskaidrot vainīgā datus un saukt pie atbildības – tā uzskata Jānis, kurš ir neizpratnē par policijas kūtro darbošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es policijai iesniedzu visus nepieciešamos dokumentus, pasniedzu visu uz paplātes,” stāsta apzagtais vīrietis.

Uz paplātes pasniegtais ir pierādījumi, kas ļautu atrast zagli.  Tomēr, lai arī vīrietis ir ieguvis video ierakstus, kuros skaidri redzama persona, kas maku paņēmusi policija meklēt vainīgo nesteidzas.

Policijas pārstāvis Toms Sadovskis norāda, ka policijai ir sava noteikta procedūra pēc kuras tiek veikta izmeklēšana.

Jāsaka, ka maka paturēšanu, ja to atrodat uz ielas, teorētiski var traktēt kā mantas piesavināšanos un krimināllikums šāda veida nodarījumam, ar nosacījumu, ja tas izdarīts nelielos apmēros, paredz līdz pat vienam gadam cietumsodu vai īslaicīgu aizturēšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Nelieli apmēri – zaudējumi, kuri ir mazāki par vienu minimālo mēneša algu. Ja lielāki – tad jau atbildība un sods ir augstāki.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl