Iesaistot helikopteru un kinologu, pazudusī meitenīte atrasta!

73 komentāri
Iesaistot helikopteru un kinologu, pazudusī meitenīte atrasta!
FOTO: Valsts policija

Papē pazudusī meitenīte laimīgi atrasta! Trīs gadus vecā meitenīte, par kuras pazušanu informējām pirms brīža, ir veiksmīgi atrasta apmēram kilometru no mājām. Bērns sveiks un vesels nodots ģimenei.

Meklēšanas darbos piedalījās ap 30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieku, kā arī Robežsardze ar helikopteru un kinologs ar suni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka šodien Papē pazudusi 3 gadus veca meitenīte, kura rotaļājās savu māju pagalmā.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

 • Jana
  +26 +25 -1

  Jana

  Es nesaprotu, kur prāts ir uzrakstīt, ka meitenei pa dirsu vajag!? Tas taču ir mazs bērns, ej nu ieskaidro, ka no mājas prom iet nevar. Mazums, ko bērns izdomājis vai ko ieraudzījis. Man ir kauns, ka Latvijā dzīvo tādi cietsirdīgi un neiejūtīgi cilvēki. Klapē savu bērnu un panāc, lai atņem aprūpes tiesības, bet neiesaki to darīt citiem, kam rūp savi bērni!
 • Lolita Afremenkova
  +22 +22 0

  Lolita Afremenkova

  Man nekad pratā nav bijis atstāt pagalmā tik mazu bērnu vienu. Ja nav sētas tad jāsēž blakus, un nekādu atrunu! Vecākiem vajag ar žagaru...!
 • Rikaus
  +21 +20 -1

  Rikaus

  Tāpēc nenozīmē, ka tu esi slikts vecāks. Bērni ir un paliek bērni. ;)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl