10 komentāri
Policija izvērtēs gadījumu, kad riteņbraucējam par kritienu no velosipēda piemēroja sodu
FOTO: LETA

Vakar, 15. maijā,  Valsts policijas priekšnieks ir pieprasījis TV3 raidījuma Bez Tabu sižetā minētās administratīvās lietas materiālus, kurā velosipēdistam pēc ceļu satiksmes negadījuma bija piemērots sods – brīdinājums.

Kad materiāli tiks saņemti, tie tiks nodoti VP Galvenajai kārtības policijas pārvaldei, lai izvērtētu piemērotā soda pamatotību un tiesiskumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau ziņoja, ka Zemgales policija par kritienu no velosipēda sodījusi riteņbraucēju Jāni, un viņš saņēmis administratīvā pārkāpuma protokolu. Riteņbraucēja jurists šādu policijas lēmumu sauc par brīnumu, bet policija ir nelokāma – kritiens ir pārkāpums un par to jāsaņem sods!

”Braucu uz darbu, uzbraucu uz šā celiņa, kur arī notika nelaimīgais kritiens,” neveiksmīgo dienu atceras Jānis. Viņš izsaucis neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas viņu nogādāja Jelgavas slimnīcā. Tur ārsti konstatējuši, ka Jānis kritiena dēļ ticis pie nopietnas gūžas un kājas traumas. Tādos gadījumos slimnīcas pārstāvji ziņo policijai. Ieradušies kārtības sargi un Jānis saņēmis administratīvā pārkāpuma protokolu un ticis sodīts. Vaicāts, vai traucējis kādu, vai bija lietojis alkoholu, Jānis ir noraidošs. ” To arī parādīja ekspertīze,” atklāj Jānis.

Jurists Māris Vaitekūns atklāj, ka 30 gadu jurista pieredzē viņš tādus brīnumu redz pirmo reizi. ”Cilvēks, kurš ir pakritis, viņam par to izraksta administratīvā pārkāpuma protokolu un sauc pie atbildības,” sašutumu neslēpj jurists.

TOP komentāri

 • Aija Rudaša
  +15 +15 0

  Aija Rudaša

  Mūsu valsts tiešām ir slima! Savā alkatībā un naudas kārē vairs tak nejēdz, ko dara!
 • TROLLIS
  +9 +9 0

  TROLLIS

  te tik var skaidri redzēt cik STULBI CILVĒKI strādā policijā.
  un kā lai ciena mūsu policiju?
 • protams
  +8 +8 0

  protams

  ''Kad materiāli tiks saņemti, tie tiks nodoti VP Galvenajai kārtības policijas pārvaldei...''
  Vaiiii , ja jau tā , tikmēr jau Latvija būs iekarojusi kosmosu , kamēr tie materiāli nonāks pie adresāta ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl