Policija Bunkus slepkavības izmeklēšanā saņēmusi iedzīvotāju automašīnu videoreģistratoru ierakstus

3 komentāri
Policija Bunkus slepkavības izmeklēšanā saņēmusi iedzīvotāju automašīnu videoreģistratoru ierakstus
Foto: f64 / Ekrānuzņēmums no Nekā personīga sižeta

Valsts policija (VP) maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanā no iedzīvotājiem saņēmusi automašīnu videoreģistratoru ierakstus un cita veida informāciju, apliecināja VP preses pārstāve Sigita Pildava.

Policija gan nemin, cik daudz iedzīvotāju atsaukušies policijas lūgumam sniegt informāciju, taču likumsargi pateicas par izrādīto aktivitāti un joprojām aicina cilvēkus sniegt jebkāda veida informāciju, tostarp par sadegušo automašīnu.

S. Pildava norādīja, ka pat sākotnēji šķietami nenozīmīgas detaļas var būt izšķirošas slepkavības atklāšanā, norādīja Pildava. Iedzīvotāju sniegtā informācija patlaban tiek intensīvi analizēta.

Kā ziņots, Bunkus tika nošauts 30. maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Viena no galvenajām versijām ir, ka slepkavība saistīta ar upura profesionālo darbību un iepriekš tā rūpīgi izplānota.

Policija lūdz atsaukties visus, kuri redzējuši bruņotajā uzbrukumā izmantoto automašīnu “Volkswagen LT” oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kurai bija uzmontēts sarkanas vai oranžas krāsas tents. Automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes JD 5960. Jebkāda informācija par šo automašīnu vai jebkāda informācija par darbībām ar viltoto valsts numuru zīmi izmeklēšanai var būt ļoti noderīga.

Policija šajā automašīnā atradusi pašrocīgi izgatavotu, visticamāk, šaujamieroča statīvu, tāpēc aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par šo priekšmetu.

Tāpat policija aicina iedzīvotājus pārskatīt savu video reģistratoru ierakstus, kuri 30.maija rītā, laikā no plkst.8 līdz 9, atradās rajonā Mežaparks – Sarkandaugava – Brāļu kapi. Iespējams, video reģistrators var būt fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai.

3 komentāri