Policija atradusi sievietes personīgās mantas; lūdz atsaukties īpašnieci

Komentāri

Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa policisti atraduši mantas, kas pieder attēlā redzamajai sievietei, kura 2015. gada 5. jūnijā atradās Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielas apkārtnē, un tās pazaudēja.

Nelielais auduma maks pirms pāris dienām atstāts kādā iestādē Krišjāņa Valdemāra ielā. Tā atradējs, to nav viss pievācis sev, bet gan parūpējies par to, lai pazaudētā manta nokļūtu atpakaļ pie saimnieces un nodevis to tuvējā policijas iecirknī. Diemžēl, arī policisti šobrīd ir bezspēcīgi, tādēļ lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija aicina atsaukties attēlā redzamajai sievietei vai ikvienam, kurš atpazīst šo sievieti, zvanīt pa tālruņa numuriem: 27892074, 67086000 vai vērsties Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl