Policija aiztur vīrieti ar ievērojamu daudzumu metamfetamīna

Komentāri
Policija aiztur vīrieti ar ievērojamu daudzumu metamfetamīna
Foto: Valsts policija

Valsts policijai ir izdevies aizturēt vīrieti, pie kura atrasti vairāk nekā 34 grami metamfetamīna.

Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par kādu personu, kura, iespējams, glabā narkotiskās vielas. Pagājušo ceturtdien, 5. novembrī, pārbaudot saņemto informāciju, policisti aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti. No aizturētās personas kopā tika atsavināti 34,38 grami metamfetamīna un elektroniskie svari.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret aizturēto vīrieti šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizāciju lielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Fotogrāfijā redzama daļa atsavināto narkotisko vielu.

Aizturējām vīrieti, pie kura atradām vairāk nekā 34 gramus metamfetamīna.Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši…

Posted by Valsts policija on pirmdiena, 2015. gada 9. novembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl