Policija aicina gājējus rudenī būt īpaši uzmanīgiem

3 komentāri
Policija aicina gājējus rudenī būt īpaši uzmanīgiem
FOTO: LETA

Šonedēļ jau vairākkārt esam ziņojuši par smagiem negadījumiem, kuros cietuši gājēji. Tā nav nejaušība, bet gan likumsakarība. Policija saka, – oktobris un novembris ir tie mēneši, kad gājējiem jābūt vispiesardzīgākajiem.

Kā katru rudeni policija brīdina, ka tiks veikti profilaktiski reidi, pārbaudot, vai gājēji lieto atstarotājus un pareizi šķērso ielas un ceļus.

Izņemiet no atvilktnes apputējušo zaļo vesti vai atstarotāju un nekļūstiet par gājēju bojāgājēju vai Valsts kases sponsoru, ja ceļā sastapsiet policiju.

Video

TOP komentāri

 • Tavs vārds
  +1 +1 0

  Tavs vārds

  Ok ! Un ko darīsi , ja autovadītājs notrieks gājēju vestē ? Tad ir jāievieš nāvessods ! Jums taču pašam ir skaidrs , ka ne jau vestes neesamība ir galvenais iemesls nelaimes gadījumos ... Svarīgs , bet ne galvenais .
 • Tavs vārds
  +1 +1 0

  Tavs vārds

  BET !!! Bet kāpēc policija nekad neaicina autovadītājus ievērot maksimāli atļauto braukšanas ātrumu ??? Cik protokolu ikdienā tiek sastādīti par maksimāli atļautā ātruma pārsniegšanu ? Cik vēl pārkāpēju netiek pieķerti un tādējādi neiekļaujas statistikā ? Cik dzērāju tiek un netiek pieķerti IK DIENAS ? Saprotu , ka gājēju drošība ir pašu rokās , bet tomēr ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl