Komentāri

Pliķis informācijas tehnoloģiju industrijai, tā nozares pārstāvji pauž sašutumu par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu apturēt Latvijā lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību.

Valsts ieņēmumu dienesta pieteiktais karš nodokļu shēmotājiem auto nozarē šobrīd izvērties par murgu informācijas tehnoloģiju nozarei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā strādājošie ir pamatīgi sašutusi par dienesta lēmumu apturēt uzņēmuma “Internet” saimniecisko darbību un bloķēt tā pārraudzīto Latvijā lielāko sludinājumu portālu “ss.lv” par to, ka tas atteicies sniegt informāciju par visiem portālā mēneša laikā ievietotajiem vieglo auto sludinājumiem.

Andris Griķis

Andris Griķis
SIA “Inbokss” īpašnieks

Notiekošais ap portālu, kurš ir gigaportāls Latvijas mērogā, radījis mūsos sašutuma vētru, šeit ir grūti piemeklēt citātu, jebkurš būs labs, kuru vēlēsities citēt, tas ir valsts šāviens pašai sev kājā, tas ir pliķis IT industrijai, un jebkurš no tiem būs maigi teikts.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Ilze Cīrule gan joprojām uzskata, ka dienesta rīcība bijusi pareiza. Tomēr Ekonomikas ministrija nolēmusi izvērtēt situāciju.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl