”Pliķis IT industrijai!” IT nozare sašutusi par ”ss.lv” apturēšanu

Komentāri

Pliķis informācijas tehnoloģiju industrijai, tā nozares pārstāvji pauž sašutumu par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu apturēt Latvijā lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību.

Valsts ieņēmumu dienesta pieteiktais karš nodokļu shēmotājiem auto nozarē šobrīd izvērties par murgu informācijas tehnoloģiju nozarei.

Tajā strādājošie ir pamatīgi sašutusi par dienesta lēmumu apturēt uzņēmuma “Internet” saimniecisko darbību un bloķēt tā pārraudzīto Latvijā lielāko sludinājumu portālu “ss.lv” par to, ka tas atteicies sniegt informāciju par visiem portālā mēneša laikā ievietotajiem vieglo auto sludinājumiem.

Andris Griķis

Andris Griķis
SIA “Inbokss” īpašnieks

Notiekošais ap portālu, kurš ir gigaportāls Latvijas mērogā, radījis mūsos sašutuma vētru, šeit ir grūti piemeklēt citātu, jebkurš būs labs, kuru vēlēsities citēt, tas ir valsts šāviens pašai sev kājā, tas ir pliķis IT industrijai, un jebkurš no tiem būs maigi teikts.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Ilze Cīrule gan joprojām uzskata, ka dienesta rīcība bijusi pareiza. Tomēr Ekonomikas ministrija nolēmusi izvērtēt situāciju.

Foto

Lasi vēl