Komentāri
Plašs ugungrēks Ulbrokā! No degošas mājas izglābj 10 cilvēkus
FOTO: LETA

Vakar plkst. 22.55 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ulbroku Stopiņu novadā, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamajā mājā ceturtajā stāvā deg gaitenis 80 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji  no piedūmotās ēkas ceturtā stāva ar glābšanas masku palīdzību pa iekšējām kāpnēm izglāba 10 cilvēkus, no kuriem apmēram 37 gadus veca sieviete cieta un tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ugunsgrēka iemeslus skaidro Valsts policija.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji arī devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūdra, koks, egļu jaunaudze, sadzīves mantas, vieglās automašīnas elektrības instalācija, šķūnis un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī, VUGD saņēma 66 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, savukārt 8 no izsaukumiem bija maldinājumi. Kopumā ugunsgrēkos izglābti 10 cilvēki un cieta divi cilvēki.

Lasi vēl