Plāns celt ”cietumu” bēgļiem satrauc Mucenieku iedzīvotājus, informē Blaus

Komentāri

Plāns celt ”cietumu” nelegālajiem imigrantiem Muceniekos satrauc iedzīvotājus, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus.

Viņš piebilda, ka Mucenieku iedzīvotāji kategoriski iebilst pret slēgta tipa iestādes izbūvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka Pierīgas ciematā Mucenieki drīzumā sāksies slēgta tipa iestādes būvniecība, kur paredzēts izmitināt nelegālos robežšķērsotājus. Iestāde būs netālu no patvēruma meklētāju izmitināšanas centra un pārdesmit metru attālumā no dzīvojamās ēkās.

Ropažu novada domes priekšsēdētājs skaidroja, ka pašvaldība seko līdzi tam, lai ar novada iedzīvotājiem nemēģinātu manipulēt ekstrēmistiski noskaņotie.

Viņš arī piebilda, ka Mucenieku iedzīvotāju saskarsme ar patvēruma meklētājiem vērtējama kā normāla.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl