2 komentāri
Pirms un pēc – video nodemonstrē, cik acīmredzami Irbes upē kāpis ūdens līmenis
Foto: LVĢMC

Latvijas upēs turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) kamera fiksējusi straujo ūdens līmeņa kāpumu Irbes upē Kurzemē.

Tiek vēstīts, ka pārmitro augšņu un iepriekšējo lietavu dēļ Latvijas upēs saglabājas augsts ūdens līmenis. Kurzemes rietumu piekrastes upēs – Bārtā, Durbē, Užavā un Irbē – daudzviet applūdušas palienes. Irbē pie Vičakiem novērots šā gada augstākais ūdens līmenis. Ūdens līmenis kopš 3. oktobra paaugstinājies jau par 244 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Plūdi Latvijā

Augsts ūdens līmenis ir arī Latvijas centrālās daļas upēs – Lielajā Juglā, Bērzē un Misā. Arī šodien Latvijas rietumu un centrālās daļas upēs ūdens līmenis turpinās pakāpeniski paaugstināties un gaidāma plašāka palieņu applūšana.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl