2 komentāri
Pirms un pēc – video nodemonstrē, cik acīmredzami Irbes upē kāpis ūdens līmenis
Foto: LVĢMC

Latvijas upēs turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) kamera fiksējusi straujo ūdens līmeņa kāpumu Irbes upē Kurzemē.

Tiek vēstīts, ka pārmitro augšņu un iepriekšējo lietavu dēļ Latvijas upēs saglabājas augsts ūdens līmenis. Kurzemes rietumu piekrastes upēs – Bārtā, Durbē, Užavā un Irbē – daudzviet applūdušas palienes. Irbē pie Vičakiem novērots šā gada augstākais ūdens līmenis. Ūdens līmenis kopš 3. oktobra paaugstinājies jau par 244 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Plūdi Latvijā

Augsts ūdens līmenis ir arī Latvijas centrālās daļas upēs – Lielajā Juglā, Bērzē un Misā. Arī šodien Latvijas rietumu un centrālās daļas upēs ūdens līmenis turpinās pakāpeniski paaugstināties un gaidāma plašāka palieņu applūšana.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl