Pirmo reizi vēsturē pašvaldība nojauc patvaļīgi uzbūvētu namu

39 komentāri
Pirmo reizi vēsturē pašvaldība nojauc patvaļīgi uzbūvētu namu
Foto: Jānis Zariņš

Jelgavas novada pašvaldība šodien nojauc nelegāli uzbūvētu ēku. Šis ir pirmais gadījums, kad nelegāli uzbūvēts objekts tiks nojaukts piespiedu kārtā un to darīs nevis ēkas saimnieks, bet vairāki atbildīgie dienesti.

Parasti, ja ir nolemts par patvaļīgi uzbūvēta objekta nojaukšanu, to īsteno pats īpašnieks. Šajā gadījumā nojaukšana organizēta ar vairāku dienestu iesaisti, ņemot vērā īpašnieku ignorējošo attieksmi pret domes un tiesas lēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalnciema pagastā dzīvojamā māja “Luģi 1” ir patvaļīgi uzbūvēta applūstošā dabas teritorijā. Konflikts ap šo būvi jau sācies 2009. gadā. Īpašnieki apelējuši pie ierastās prakses, ka nelegālās būvniecības dokumentus var sakārtot arī vēlāk.

Augstākā tiesa jau 2014. gadā nolēma, ka patvaļīgi uzbūvētā ēka jānojauc. Ēkas īpašniecei bija doti deviņi mēneši, lai to izdarītu, bet viņa līdz pat šai dienai to nav izdarījusi, bet gan organizējusi dažādus šķēršļus piekļuvei pie ēkas.

Līdz ar to ēkas nojaukšanas procesā šodien iesaistīti Jelgavas novada pašvaldības speciālisti, policisti un citi atbildīgie dienesti.

TOP komentāri

  • s
  • silvuks
    +38 +37 -1

    silvuks

    ...Jūrmalas kāpas apbūvēja oligarhi, baņķieri un citas neaizskaramas, netiesājamas un priviliģētas personas...
  • Juris Kalniņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl