Komentāri

Kanāls LNT tradicionāli svētkus svin kopā ar savu skatītāju. Sajust prieku un lepnumu par mūsu zemi Latviju aicinām, baudot īpašu valsts dzimšanas dienas lielkoncertu ar Latvijas spēka dziesmām, kas būs skatāms jau tūdaļ pēc ziņām un svētku salūta.

Pirmo reizi par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai tapis lielkoncerts, kura programmā iekļauti tie skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās ir Manai tautai, Dzimtā valoda, Daugaviņa, Brīvību Baltijai un vēl daudzas citas dziesmas, kas mūs stiprina un dod pārliecību par mūsu patriotismu.

Šis vērienīgais un krāšņais muzikālais notikums pulcējis daudzus izcilus māksliniekus – gan dziedošos aktierus, gan popa un rokdziedātājus, arī operas solistus.

Spēka dziesmu izpildītāji norāda, ka šis lielkoncerts ir kā kopīga pateicība un lūgšana par Latvijas valsti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl