Pirmie analīžu rezultāti: indīgais šķīdums, ar ko nolaistītas ceļmalas Zemgalē, nācis no ”Biolar” ķīmiskās rūpnīcas

Iegūta lielāka skaidrība par piesārņotajām Zemgales ceļmalām. Analīžu rezultāti rāda, ka indīgais šķīdums, ar ko nolaistītas ceļa malas vairākos Zemgales novados, nācis no ķīmiskās rūpnīcas ”Biolar”. To TV3 Ziņām apliecināja Valsts vides dienests (VVD), kas nule kā saņēmis pirmos rezultātus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Jāliek priekšā divas izvēles - vai nu labprātīgi atzīstas un piedalās vides sakārtošanā un sedz visus izdevumus + soda nauda, vai - pierādot, ka atkritumi nāk no turienes, no uzņēmuma piedzen visus zaudējumus + soda naudu un uzņēmumu slēdz.
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Biolar būtu pienākums savus mēslus savakt un atlīdzināt zaudējumus!
 • S

  S

  Varētu domāt, ka šoferis pats saražoja to indi un gāza, kur pagadās. Vai "aktīvajiem"izmeklētājiem no VVD tiešām liekas, ka tauta nesaprot, ka tik specifiskas vielas parasti nekur nemētājas un veikalos tās nenopirkt?
 • tikai

  tikai "noteikts brīdinājums" ?

  Atkal mūsu bezspēcīgā tiesu sistēma nedara to, kas būtu jādara. Uzņēmumam būtu jāuzliek pamatīgs naudas sods, un tikai tad — brīdinājums.
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Prātā nāk divi gadījumi ,viens kad pie mājas mazgāju ,kaiju nodirstos logus mašinai un saņēmu sodu un otrs kad mans berns pieskrēja pie Biolar šefa villas vārtiem un tad tiku nolamāts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!