2 komentāri

”Nekā personīga” piedāvā noskatīties pirmo fragmentu no filmas par to, kā tapa filma par Ināru Vilkasti un Vladimiru Vaškeviču.

Filma uzņemta pēc Vaškeviča sievas Ināras Vilkastes grāmatas ar tādu pašu nosaukumu. Vilkastes grāmata izdota 2015. gadā. Tajā labie ir viņa pati un vīrs Vladimirs Vaškevičs, godīgs muitnieks, cīnītājs pret kontrabandu. Sliktie – Ināras bijušais dzīvesbiedrs Raimonds Štālbergs un KNAB darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudz uzmanības grāmatā veltīts Jutai Strīķei un Jurim Jurašam. Vairākās lappuses stāsta, ka pie Štālberga atrasta Juraša vizītkarte. Sētas aizdomas, ka arī Vaškeviča spridzināšanā iesaistīti KNAB darbinieki. Pat Ilzes Jaunalksnes sarunas esot bijušas speciāli noklausītas, lai mestu ēnu uz Vladimiru Vaškeviču.

Tas viss tik ļoti ieinteresējis mazpazīstamu poļu režisoru Andžeju Tarkovski Kiliševski, ka viņš pēc Vilkastes grāmatas motīviem uzņēmis filmu “Neērtais Vaškevičs”.

Filmas budžets esot 30 000 dolāru.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl