Pilsoņu iniciatīvu platforma ManaBalss.lv svin 10 gadu jubileju

0 Komentāru

Pilsoņu iniciatīvu platforma “ManaBalss.lv” šogad savu 10 gadu jubileju svin ar dāvanu citiem. Jubilejas mēnesī iedzīvotāji aicināti pateikt paldies par labo, par lielisko vai noderīgo, ko saņemam un piedzīvojam ikdienā, un pastāstīt par to citiem īpaši tam radītā platformā MansPaldies.lv, TV3 raidījumam ”900 sekundes” stāsta portāla ManaBalss.lv pārstāvji Imants Breidaks un Didzis Meļķis.

Platformai ManaBalss.lv jūnijā aprit desmit gadu. Šajos gados Latvijas sabiedrība ar savām likumdošanas iniciatīvām ir panākusi jau 37 likumu izmaiņas.

Šīs iniciatīvas lielā mērā ir par to, kas ir slikti un kas jāmaina. Šai ManaBalss.lv jubilejas mēnesī aicina sabiedrību uz pretējo – pateikt paldies par labo un par lielisko, ko saņemam un piedzīvojam, un pastāstīt par to citiem.

Svētku laikā ir radīta platforma MansPaldies.lv, kurā ikvienam ir iespēja iesniegt savu paldies. Par to, kas ir labi, kas noticis, kas labi izdarīts un kas sasniegts. ”Paldies” iniciatīvas būs publiskas, ar tām būs iespējams iepazīties un, protams, arī atbalstīt.

0 Komentāru