2 komentāri

Saistībā ar iespējamo krāpšanu Rīgas satiksmē notikuma galvenā lieciniece Vita Baurovska pērnās nedēļas vidū pēkšņi atsauca raidījumam Nekā Personīga stāstīto. Viņa melojusi, jo esot ietekmēta. Tomēr bez Nekā Personīga ierakstītās intervijas šajā lietā ir daudz dokumentu un pierādījumu, kas liecina, ka Rīgas satiksme nesaņēma to, par ko samaksāja lielu naudu.

Pēc Nekā Personīga sižeta, kurā sētas smagas aizdomas par vērienīgu krāpšanu pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme, policija tomēr sākusi izmeklēšanu. Ierosināts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret mantu. Izmeklēšanā vajadzētu noskaidrot, kas saņēma naudu par pasūtītajām nanotehnoloģijām, kuru vietā Rīgas satiksmei piegādāja ūdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka pēc Nekā Personīga sižeta internetā parādījās īss Vitas Baurovskas nolasīts paziņojums, kurā viņa atsauc pašas stāstīto par Rīgas satiksmei nanotehnoloģiju vietā piegādāto ūdeni. Interviju viņa esot sniegusi, jo uz viņu izdarīts spiediens. Vita Baurovska šo atzīšanos sauc par labprātīgu. Pirmais to savā Facebook kontā publicēja Rīgas mērs Nils Ušakovs. Vēstuli ar līdzīgu tekstu Baurovska iesniedza Rīgas domē.

Tie, kas palīdzēja sacerēt un vēlāk nofilmēja uzņēmējas teikto tirdzniecības centrā Origo kafejnīcā, ir bijuši pārliecināti, ka Vita Baurovska bijusi vienīgā atslēgas figūra Rīgas satiksmes finanšu izkrāpšanā. Tomēr uzņēmējas sniegtā intervija, ko nu viņa tagad atsaukusi, nebūt nav vienīgais pierādījums notikušajam.

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar raidījumu Nekā Personīga piedāvā noskatīties pilnu interviju ar Vitu Baurovsku, kurā viņa atklāj visas detaļas par krāpšanos Rīgas satiksmē. Konkrētajā intervijā arī skaidri redzams, ka Vita interviju sniegusi labprātīgi un neviens viņu nav iespaidojis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl