Komentāri
Piketā pie Krievijas vēstniecības prasa atbrīvot Kremļa nežēlastībā kritušo ukraiņu režisoru Sencovu
Foto: f64

Ceturtdien Rīgā, Viļņā un Tallinā notika pikets ar prasību atbrīvot ukraiņu politieslodzītos, tostarp kinorežisoru Oļegu Seņcovu, kurš turpina badastreiku.

Rīgā pie Krievijas vēstniecības piketētāji rokās turēja plakātus ar aicinājumu atbrīvot vairāk nekā 70 Kremļa režīma politieslodzīto. Tāpat izskanēja aicinājumi pievienoties vispasaules iniciatīvai ar mērķi glābt Putina režīma nežēlastībā kritušo kinorežisoru Seņcovu. Viņš cietumā badojas jau vairāk nekā 50 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan starptautiskais spiediens nav mainījis Kremļa attieksmi, tā tuvinot Seņcova nāvi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl