Piketā pie vēstniecībām atgādina par abu totalitāro režīmu noziegumiem

1 komentārs

Pirmdien, 16. martā, jau pulksten 9.00 juristes Ievas Brantes un dzejnieces Liānas Langas iedvesmotie aktīvisti pulcējās pie Krievijas vēstniecības, lai pēc pusstundas piketu turpinātu arī pie Vācijas vēstniecības.

Sanākušie nedz izkliedza saukļus, nedz rīkoja nekārtības – tikai pacēla latviešu, krievu, vācu un angļu valodā sagatavotos plakātus, kas skaidroja, ka leģionāri paši bijuši nacisma upuri un ka Krievijai jāatzīst savi pastrādātie noziegumi.

Atbalsts pasākumam gan nebija liels, vien aptuveni 20 piketētāju, taču organizatores tas daudz neuztrauca. Viņas skaidroja, ka ir darba diena, tāpēc priecājas par katru, kurš tomēr spējis ierasties.

Juriste Brante arī pauda cerību, ka šī varētu kļūt par ikgadēju 16. marta tradīciju – lūgums Vācijai skaidrot un aizstāvēt latviešu leģionārus un prasība Krievijai sekot otras okupācijas lielvaras piemēram.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl