6 komentāri
Pievienoties Islāma valsts kaujiniekiem devušies arī cilvēki ar īsteni latviskiem vārdiem un uzvārdiem
FOTO: SCANPIX

Izdevies identificēt personas, kas devušās uz Sīriju, lai pievienotos Islāma valsts kaujiniekiem, tā intervijā laikrakstam Neatkarīgā Rīta Avīze atzinis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

Netiek atklātas šo cilvēku personības un skaits. Zināms viens tas, ka atsevišķas personas līdz Sīrijai nav tikušas, bet ir personas, kas sasniegušas galamērķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl starp šīm personām atrodami tādi, kam vārds un uzvārds ir īsteni latvisks,” akcentē Kozlovskis.

Jau vēstīts, ka Drošības policija atklājusi, ka pērnā gada laikā uz Sīriju nolūkā pievienoties cīņai pret šajā valstī valdošo režīmu ir devušies divi Latvijas iedzīvotāji. Turklāt pastāv pamatotas aizdomas, ka abi Latvijas musulmaņu kopienas pārstāvji ir pievienojušies Sīrijas konfliktā iesaistītajiem islāmistu kaujinieku grupējumiem.

Latvijas musulmaņu atrašanās Sīrijā rada riskus Latvijas drošībai, jo pārskata laikā notikušais uzbrukums Briselē apliecina, ka Sīrijas konfliktā iesaistītie islāmisti var turpināt teroristiskas darbības arī pēc atgriešanās savās mītnes zemēs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl