Piešķirs finansējumu Skanstes tramvaja līnijas izbūvei

1 komentārs

Eiropas Savienība piešķirs finansējumu Skanstes tramvaja līnijas izbūvei. ”Rīgas satiksmē” informē, ka Eiropas Komisija apstiprinājusi gandrīz 100 miljonus vērto projektu.

No Eiropas Savienības līdzekļiem tramvaja līnijas izbūvei plānots piešķirt 66 miljonus eiro un vēl rezervi četru miljonu eiro apmērā, savukārt pārējos līdzekļus nodrošinās ”Rīgas satiksme”. Tagad ”Rīgas satiksme” sāks darbu pie tehniskā projekta izstrādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā darba pabeigšanas būs zināms precīzs tramvaja līnijas novietojums. Uzņēmumā prognozē, ka līnijas izbūve varētu sākties nākamā gada otrajā pusē. Daļa sabiedrības iestājusies pret Skanstes tramvaja līniju, un šis projekts jau ieguvis palamu ”kapu tramvajs”.

https://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/86694

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl