“Pienvedēja piedzīvojumu” solists pametis Valkas kultūras nama direktora amatu

Valkas pilsētas kultūras nama direktora amatā iecelts pašvaldības Izglītības un kultūras daļas vadītājs Aivars Ikšelis, informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • zārks,rozā bet skaists :)

  zārks,rozā bet skaists :)

  Es pirmajā mēnesī saņēmu 0 un otrajā 0.01 eiro :) pievienojies!!!!
 • Labākās ziņas

  Labākās ziņas

  Pirmajā mēnesī saņēmu 21584 eiro, bet pagājušajā mēnesī - 27463 eiro, es vienkārši strādāju tiešsaistē no mājām. Es esmu pilna laika koledžas students un strādāju tikai 3 līdz 4 stundas dienā. Ikvienam ir jāizmēģina šis darbs tagad vienkārši izmantojiet šo vietni. Esmu pārliecināts, ka sasniegsi vislabāko rezultātu. Visu par to lasiet šeit ..

  ..............>>>>>>>>>> C­­a­­s­­h­­F­­lo­w­­7­­7.COM
 • Labākās ziņas

  Labākās ziņas

  Pirmajā mēnesī saņēmu 21584 eiro, bet pagājušajā mēnesī - 27463 eiro, es vienkkārši strādāju tiešsaistē no mājām. Es esmu pilna laika koledžas students un strādāju tikai 3 līdz 4 stundas dienā. Ikvienam ir jāizmēģina šis darbs tagad vienkārši izmantojiet šo vietni. Esmu pārliecināts, ka sasniegsi vislabāko rezultātu. Visu par to lasiet šeit ..

  ................>>>>>>>>>>> C­­a­­s­­h­­F­­lo­w­­7­­7.COM
 • Žanis

  Žanis

  Cik viņam gadi? No 1982 gada direktors, vismaz 60. gadi man liekas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!