Komentāri
Pielaides nepiešķiršana Naudiņam, visticamāk, nekādu šūpošanos koalīcijā neradīs
FOTO: LETA

Pielaides nepiešķiršana Naudiņam, visticamāk, nekādu šūpošanos koalīcijā neradīs, tā uzskata eksperti. Vienlaikus domas par iespējām mainīt kārtību, kā valdības ministriem tiek piešķirtas pielaides valsts noslēpumam, dalās.

Politoloģe Iveta Kažoka šaubās par praktiskām iespējām mainīt pielaižu piešķiršanas kārtību, jo ministru kandidāti mēdz parādīties pie apvāršņa pavisam īsi pirms valdības apstiprināšanas. Eksperti domā, ka koalīcijas darbu pielaides nepiešķiršana neietekmēs.

Politologi atgādina, ka īsi pirms vēlēšanām līdzšinējie koalīcijas partneri ierasti kļūst par konkurentiem.

Jau ziņojām, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Romānam Naudiņam (VL-TB/LNNK) nolēmis nepiešķirt pielaidi valsts noslēpumam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl