Piektdien no rīta “900 sekundēs” – saruna ar Iļju Lagutenko no grupas “Mumiy Troll”!

Komentāri

Aicinot uz akustustiko programmu “Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra”, piektdien, 13. jūlijā, LNT rīta raidījumā “900 sekundes” viesosies grupa “Mumiy Troll”.

“Vakars ir mierpilns laiks, kad valda klusums un miers. Tas ir atklātu sarunu un sirsnīgu atklāsmju laiks”, atzīst grupas “Mumiy Troll” līderis Iļja Lagutenko, piebilstot, “zināms, ka tējas dzērienam piemīt divejāds raksturs – gan spēja noņemt stresu un nomierināt, gan izraisīt satraukumu un uzbudinājumu. Viss atkarīgs no šī pēc dabas vienkāršā dzēriena garšas pilnīguma”.

Akustiskā koncertprogramma “Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra” Latvijā notiks 16. augustā Dzintaru koncertzālē.

“Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra” koncerta programmā vēl nebijušā akustiskā skanējumā tiek atskaņotas gan romantiskas balādes, gan labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hiti, vēsta grupas pārstāvji un norāda, ka nebijuša pieredze gan koncerta klausītājiem, gan pašiem mūziķiem – koncertprogrammas laika ikviens grupas dalībnieks spēlē gandrīz visus instrumentus, mainoties vietām, piemēram, grupas bundzinieku Oļegu Punginu varēs redzēt gan pie klavierēm, gan pie akustiskās ģitāras un basģitāras. Koncertprogrammas sagatavošanā līdzdarbojušies ar mūziķi no Latvijas – Shipsea un Gatis Zaķis.

Lasi vēl