Komentāri

Aicinot uz akustustiko programmu “Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra”, piektdien, 13. jūlijā, LNT rīta raidījumā “900 sekundes” viesosies grupa “Mumiy Troll”.

“Vakars ir mierpilns laiks, kad valda klusums un miers. Tas ir atklātu sarunu un sirsnīgu atklāsmju laiks”, atzīst grupas “Mumiy Troll” līderis Iļja Lagutenko, piebilstot, “zināms, ka tējas dzērienam piemīt divejāds raksturs – gan spēja noņemt stresu un nomierināt, gan izraisīt satraukumu un uzbudinājumu. Viss atkarīgs no šī pēc dabas vienkāršā dzēriena garšas pilnīguma”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akustiskā koncertprogramma “Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra” Latvijā notiks 16. augustā Dzintaru koncertzālē.

“Vakara tēja ar “Mumiy Troll” bez simfoniskā orķestra” koncerta programmā vēl nebijušā akustiskā skanējumā tiek atskaņotas gan romantiskas balādes, gan labi pazīstami un klausītāju iemīļoti hiti, vēsta grupas pārstāvji un norāda, ka nebijuša pieredze gan koncerta klausītājiem, gan pašiem mūziķiem – koncertprogrammas laika ikviens grupas dalībnieks spēlē gandrīz visus instrumentus, mainoties vietām, piemēram, grupas bundzinieku Oļegu Punginu varēs redzēt gan pie klavierēm, gan pie akustiskās ģitāras un basģitāras. Koncertprogrammas sagatavošanā līdzdarbojušies ar mūziķi no Latvijas – Shipsea un Gatis Zaķis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl