Piektdien 900 sekunžu Lielajā intervijā – rakstnieks Māris Bērziņš

Komentāri

Iznākusi Māra Bērziņa grāmata ”Gūtenmorgens otreiz”. Tie ir stāsti ar nelielu ironiju, kāda piemīt arī pašam rakstniekam.

Šī grāmata pie lasītāja nonākusi pirms mēneša, taču Bērziņa vēsturiskais romāns ”Svina garša” jau saņēmis daudzus apbalvojumus Latvijā un iekļauts Eiropas šī gada labākās prozas antoloģijā. Grāmata ir par laiku, kad viena okupāciju nomaina otru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne tikai par rakstniecību, bet arī par sabiedrību – tās sašķeltību un partiju solījumiem pirms vēlēšanām, Māris Bērziņš savas pārdomas stāstīs piektdien plkst. 8 Lielajā intervijā ”900 sekundēs”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl