Komentāri
Piedalies! Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens palīdzēs smagi slimiem bērniem
FOTO: LETA

Jau astoto reizi pirmssvētku laikā 13. decembrī plkst. 11:30 Rīgā, Doma laukumā norisināsies Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens, kurā ikvienam dota iespēja aktīvi pavadīt laiku jautrā gaisotnē un palīdzēt īstenot cēlu labdarības mērķi.

Rīgas Starptautiskā Rotari kluba organizētā skrējienā sadarbībā ar Ziedot.lv šogad tiks vākti līdzekļi 42 smagi slimu bērnu māmiņu atbalstam – ziedojumos plānots savākt 10 000 eiro auklīšu dienesta nodrošināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbalstot šī gada Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienu, Latvijas valsts prezidenta kundze Iveta Vējone apliecina, ka astoņu gadu laikā šī starptautiskā labdarības ideja arī Latvijā kļuvusi par brīnišķīgu tradīciju aktīvām ģimenēm un atraktīvām uzņēmumu komandām vienoties labam darbam.

Uz brīdi iejūtoties Ziemassvētku vecīša tēlā, pusotra kilometra garā distance ir pa spēkam ikvienam, skrienot, ejot vai mazākajiem dalībniekiem vizinoties ragaviņās. Vienlaikus katra dalībnieka ziedojums palīdzēs nodrošināt auklītes pakalpojumus ģimenēm, kuras mājas apstākļos kopj smagi slimus bērnus, kuru dzīvības nodrošināšanai ik dienu nepieciešama speciāla aprūpe.

Sagaidīt Ziemassvētku laiku un palīdzēt to ienest arī līdzcilvēku ikdienā aicina Rīgas Starptautiskā Rotari kluba prezidente Ingrīda Ķirse.

Aicinu ikvienu atrast savu svētku sajūtu, vienlaikus padarot gaišāku to ģimeņu ikdienu, kuras sniedz sirds siltumu smagi slimiem bērniņiem. Šīs īpašās rūpes un uzmanība ir nepieciešama 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Nodrošinot auklīti ar specifiskām zināšanām un prasmēm šo bērniņu aprūpei, dāvāsim viņu vecākiem atelpas brīdi un iespēju gūt tik ļoti nepieciešamo laiku sev un pārējiem ģimenes locekļiem.

Pieteikšanās labdarības skrējienam ir jau sākusies vietnē www.ekase.lv. Individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro, savukārt studentiem un skolēniem virs 12 gadiem ziedojums ir 10 eiro. Ģimenes skrējienam var reģistrēties, veicot ziedojumu 30 eiro vērtībā. Bērniem dalība ir bez maksas.

Par tērpu skrējiena dalībniekiem galva nav jālauza – tos sagādās pasākuma organizatori. Tāpēc dalībnieku ziedotā summa pilnā apmērā tiek novirzīta labdarības mērķa īstenošanai. Pieteikumi tiek gaidīti arī no lielākām komandām, tāpēc aicinām uzņēmumus un citus kolektīvus sūtīt savus pieteikumus organizatoriem uz e-pasta adresi info@santasfunrun.lv. Pieteikt dalību labdarības skrējienam iespējams arī pirms skrējiena starta Doma laukumā, sākot no plkst. 10.30.

Foto no iepriekšējiem Ziemassvētku vecīšu skrējieniem!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl