Piedalies akcijā Eņģeļi pār Latviju! Ziedot ir ļoti vienkārši

2 komentāri

Svētdien, 20. decembrī, plkst. 21.00 kanālā LNT un TVPlay.lv norisināsies labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēguma tiešraide. Taču ziedot un palīdzēt bērniem ir iespējams jau tagad.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas reanimatologs Pēteris Kļava stāsta, ka smagi slimajiem bērniem ārstēšanās nebeidzas slimnīcā, kur mediķi izārstē slimības akūto fāzi. Nereti mazajiem slimniekiem ir vajadzīgi daudzi mēneši vai pat gadi, lai uzveiktu savu slimību un tās izraisītās komplikācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tādēļ ir nepieciešams viņiem sagādāt adekvātu komforta aprūpes zonu. Saprotams, ka to nevar izdarīt tikai ar mātes mīlestību, labiem vārdiem un sirsnīgu attieksmi. Ir nepieciešamas tehnoloģijas, aparatūras, dažādas rehabilitācijas metodes, speciālistu palīdzība.

Video

Tādēļ ziedo jau tagad!

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni: 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv.

TOP komentāri

 • Mārtiņš Ainis Roga
  +3 +3 0

  Mārtiņš Ainis Roga

  Lai piepildītu kàda bērna sapni varam iesaistīties jebkurß!! Ja mēs kautko loti loti vēlamies visa pasaule sadodas rokās lai piepildītos mūsu labās domas un ticība labajam! Atbalstīsim tos kurus dzīve nav aukléjusi un kuri cīnas par eksistenci ßajā skaistajā Dieva radītajā zemē Latvijā!!
 • Jana Soldatova
  +2 +2 0

  Jana Soldatova

  Lai kā mums katram neklātos,lai kā cilvēki nečīkstētu ka ir slikti,tomēr ir cilvēki kam klājas vel sliktāk par mums,tāpēc ir saviem līdzcilvvēkiem jāpalīdz kaut ar mazumiņu,bet jāpalīdz...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl