Komentāri
Piecus gadus vecā Kristapiņa ģimene pateicas ziedotājiem, kuri iesaistījās puisēna glābšanā
Foto no privātā arhīva

Divus gadus vecā Kristapa Lazdāna vecāki izsaka pateicību visiem ziedotājiem, kas iesaistījās mazā puisēna glābšanā. Pateicoties līdzcilvēkiem, izdevies savākt visu nepieciešamo naudas summu, lai puisēns izietu rehabilitāciju.

Jau ziņojām, ka mazais Kristaps jau kopš dzimšanas sirgst ar bērnu cerebrālo trieku. Diemžēl viņa vecākiem bija ierobežoti līdzekļi, un viņi lūdza palīdzību, lai spētu iziet rehabilitācijas kursu.

Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, nepieciešamos līdzekļus izdevies savākt un puisēns izgājis kārtējo rehabilitācijas kursu Slovākijā.

Latvijā Kristaps regulāri tiek vests uz masāžām, fizioterapiju (vingrošanu), reitterapiju, kā arī pie ergoterapeita. Sakarā ar veselības stāvokļa ir uzlabošanos šajā mācību gadā Kristaps ir uzsācis arī bērnudārza gaitas, tur ikdienā ar bērniem strādā logopēds un fizioterapeits. Arī mājās regulāri ar bērnu strādājam, lai būtu rezultāts. Rudenī tika iziets arī rehabilitācijas kurss Latvijā, kurš bija valsts apmaksāts un par to vecāki saka vislielāko paldies.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl