Komentāri

Sākot ar 1. augustu, ir celts akcīzes nodoklis alkoholiskajiem dzērieniem, tādējādi grādīgie dzērieni kļuvuši dārgāki. Domājams, arī cigaretes drīz izmaksās vairāk. Tas viss tiekot darīts iedzīvotāju veselības labā. TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kāda Rīgas veikala pārdevējas, kura vēsta par to, kā kaitīgās vielas nonāk līdz bērniem.

”Strādāju veikalā Mego, Murjāņu ielā 50. Pie veikala drūzmējas cilvēki, kuri dzer. Viņi mēdz pirkt bērniem alkoholu un cigaretes. Policija pateica, ka nevar neko pasākt. Tāpēc zvanu jums,” stāsta veikala pārdevēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Esmu apzinājusi priekšpilsētas dežūrdaļu. Nav neviena izsaukuma, iesnieguma par sašutušo iedzīvotāju novērojumiem. Tas mūs ļoti mulsina. Ir tik liels sašutums, bet nespēj tik daudz izdarīt, kā nospiest trīs ciparu kombināciju un paziņot par to policijai. Policistu ir tik, cik to ir. Pie katra aizdomīga veikala nav iespējams nolikt policistu,” norāda Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Policija aicina neklusēt, ja redzat, ka notiek kas līdzīgs, zvaniet pa tālruni: 110, tas ir svarīgi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl