Komentāri
Pie Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem identificē Krievijas zemūdeni
FOTO: LETA

Baltijas jūrā šodien, 18.augustā netālu no Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas konstatēti divi Krievijas bruņoto spēku karakuģi, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Jūras spēku flotiles kuģis “Skrunda” identificējis Krievijas bruņoto spēku “Kilo” klases zemūdeni un korveti “Soobrazitelny 531”. Krievijas karakuģi piefiksēti piecu jūras jūdžu attālumā no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem, kur tie uzturējušies vairākas stundas, līdz atstājuši ekskluzīvo ekonomisko zonu.

Jau ziņots, ka pēdējo reizi netālu no Latvijas robežas Krievijas kuģi pamanīti 15.augustā, kad Jūras spēku flotiles kuģis “Skrunda” desmit jūras jūdzes no Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem identificēja Krievijas “Tarantul 111” klases korveti R2870.

Pēdējo mēnešu laikā Latvijas teritoriālo ūdeņu tuvumā regulāri manīti dažādi Krievijas karakuģi.

Aizsardzības ministrija iepriekš aģentūrai LETA paziņoja, ka Krievijas Kara flotes aktivitāšu rezultātā Latvija pastiprinājusi informācijas apmaiņu ar Lietuvas Jūras spēkiem.

Jūras spēku flotiles dienests tiek organizēts dežūrrežīmā cauru diennakti septiņas dienas nedēļā. Tādēļ patlaban īpaši pasākumi neesot nepieciešami, jo flotile veic nepārtrauktu kuģu satiksmes novērošanu un kontroli jūrā.

Tuvu Latvijas teritoriālajiem ūdeņiem šovasar īpaši bieži manītas arī Krievijas armijas lidmašīnas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl