Pie iebraukšanas Jūrmalā atkal izveidojies liels sastrēgums

1 komentārs
Pie iebraukšanas Jūrmalā atkal izveidojies liels sastrēgums
Foto: LETA

Arī svētdien izveidojies pamatīgs sastrēgums pirms iebraukšanas Jūrmalā virzienā no Rīgas.

Sastrēgumu, visticamāk, radījuši cilvēki, kuri vēlas nokļūs Jūrmalā, lai baudītu vasarīgo laiku.

Sastrēgums izveidojies A10 šosejas posmā pirms caurlaižu punkta. Taču, ja caurlaides nav nepieciešamas, satiksme neesot kavēta, tā raksta “Waze” lietotāji.

Jūrmalas dome izplatījusi aicinājumu autovadītājiem pirkt caurlaidi internetā un nedrūzmēties pie caurlaižu iegādes punkta.

Caurlaides varot nopirkt elektroniski “www.visitjurmala.lv”, ar “Mobilly” vai “Riga Card” aplikāciju starpniecību.

Iebraukšanas maksu var samaksāt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst. 23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Vienas dienas caurlaidi konkrētai dienai var nopirkt mājaslapā “www.visitjurmala.lv”. To var izdarīt vai nu pirms došanās uz Jūrmalu vai jebkurā laikā tajā pašā dienā līdz plkst. 23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis īpaša režīma zonā.

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc izbraukšanas no Jūrmalas, jau aizbraucot mājās, tikai jāņem vērā, ka maksājums jāveic iebraukšanas dienā. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Pašvaldība atgādina, ka saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi nedēļas nogalē, sākot jau no piektdienas, pilsētā ir noteikti satiksmes ierobežojumi, un nokļūšanai svētkos aicina izmantot sabiedrisko transportu. Ja uz kūrortpilsētu plānots doties ar privāto automašīnu, jārēķinās, ka auto novietošana pilsētas centrālajā daļā var būt apgrūtināta, tādēļ autovadītāji aicināti plānot savu transportlīdzekļu novietošanu ārpus pilsētas centrālās daļas. Jūrmalas Kūrorta svētki norisināsies Majoru un Dzintaru apkaimēs, arī pludmalē, tādēļ sauļoties gribētājiem ērtāka atpūta sestdien būs ārpus šīm pludmalēm.
1 komentārs