Pie Brīvības pieminekļa rīkos protesta akciju pret uzspiesto imigrantu ievešanu

22 komentāri
Pie Brīvības pieminekļa rīkos protesta akciju pret uzspiesto imigrantu ievešanu
FOTO: LETA

Reaģējot uz to, ka tiek runāts par obligātu imigrantu kvotu, kas Latvijai nākotnē nozīmēs daudzus tūkstošus šādu imigrantu, biedrība Tēvijas sargi 22. septembrī pie Brīvības pieminekļa aicina piedalīties protesta akcijā. 

”Jo vairāk mūsu būs, jo vairāk mūsu nacionālo interešu iztirgotāji būs spiesti pierauties un jo lielāka pārliecība par saviem spēkiem un iespējām uzvarēt radīsies aktīvajiem cilvēkiem un juristiem, kas mēģina likumdošanas ceļā pasargāt Latviju no masu imigrācijas nestā posta un nelaimēm,” pauž organizācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar neoficiālu informāciju Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers nākamnedēļ piedāvās uz citām Eiropas Savienības (ES) valstīm pārvietot 160 tūkstošus bēgļu. No šā skaita Latvijai būtu jāuzņem 2239 bēgļi.

Pašlaik bēgļi, par kuriem tiek runāts, atrodas Grieķijā, Itālijā un Ungārijā.

Eiropas Komisija ar savu piedāvājumu nāks klajā nākamnedēļ, pēc tam par konkrētu rīcību būs jāvienojas Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Pašlaik Latvija apņēmusies uzņemt 250 bēgļus, un tas jau radījis plašas diskusijas sabiedrībā.

Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne jau aicinājusi morāli sagatavoties uz ko vairāk nekā tikai 250 bēgļu uzņemšanu. Pārsvarā Latvijas politiķi Eiropas Komisijas iespējamo piedāvājumu komentē ļoti skeptiski.

TOP komentāri

 • Davis Liepa
 • pffffft
  +5 +5 0

  pffffft

  Nu ja jūs visi tā domāsiet, ka nav jēgas un atmetusiet ar roku,tad protams ka neko nepanāksiet. Kāpēc tauta BEIDZOT nevar visi roku rokā ka no igaunijas lidz lietuvai sadoties un doties protestet. Panemiet 1 sasodīti brocu dienu un nepadodieties. Jūs gribat , lai jūsu berni te aug? Starp mežoņiem? Es nē. Es PAR PROTESTU.
 • janis
  +5 +5 0

  janis

  Jāiet,jo tas ir 3 pasaules kara aizmetnis,arābi tagad iepludina mežoņus un tie mums jāuztur,šie nav īsti bēgļi,viņu uzdevums ir ieviest haosu Eiropā tas mums ir jāsaprot,viņi jādeportē un robežas reali jaslēdz ciet un jābūt ir ļoti nopietnai migrantu sijāšanai!!!lai paši ievieš kārtību savās valstīs!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl