Petraviča: Esmu izvēlēta par valdības vājāko posmu, lai notiktu varas gāšanas mēģinājums

42 komentāri
Petraviča: Esmu izvēlēta par valdības vājāko posmu, lai notiktu varas gāšanas mēģinājums
EDIJS PĀLENS, LETA

Jaunā labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) uzskata, ka runas par to, ka viņas ģimenes mazumtirdzniecības uzņēmumā SIA “Monēta” tiek maksātas aplokšņu algas, ir varas gāšanas mēģinājums ar mērķi destabilizēt jauno Krišjāņa Kariņa valdību.

Pēc Petravičas teiktā, tieši viņa tiekot uzskatīta par vājo posmu jaunajā valdībā, tāpēc izskanot pārmetumi, ka viņa saviem darbiniekiem it kā maksājusi aplokšņu algas un nav nodrošinājusi visas darba likumā noteiktās garantijas.

Kad TV3 Ziņas vēlējās noskaidrot, kā Petraviča plāno kliedēt šaubu ēnu, ņemot vērā, ka Labklājības ministrijai jāapkaro ēnu ekonomika un jārūpējas par darbinieku sociālajām garantijām, bet Labklājības ministrijas pakļautajai Darba inspekcijai jācīnās ar negodīgiem darba devējiem, Petraviča interviju pārtrauca.

Starp jaunās valdības galvenajām prioritātēm ir ēnu ekonomikas apkarošana. Neatkarīgi no tā par jauno labklājības ministri kļuvusi “KPV LV” politiķe Petraviča, kurai pārmesta aplokšņu algu maksāšana uzņēmumā, kurā iepriekš viņa atbildēja par finansēm.

Lai arī žurnālistiem izdevies atrast cilvēkus, kuri liecina par aplokšņu algu izmaksu, premjers un koalīcijas partneri nešaubās par Petravičas piemērotību augstajam amata.

Krišjānis Kariņš

Krišjānis Kariņš
Ministru prezidents

“KPV LV” viņu ir izvirzījusi, viņa uzņemas atbildību. (TV3: Jūs neredzat tur šaubu ēnu?) Es esmu politiķis, es neesmu tiesnesis. Es daru savu darbu, es sagaidu, ka viņa darīs savu.

Jānis Reirs

Jānis Reirs
Finanšu ministrs

Es šo nevaru komentēt. Es varu komentēt par tām lietām, par kurām esam runājuši ar Petravičas kundzi. Par nozari. Tur var teikt tikai vislabāko.

Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš
“KPV LV” līdzpriekšsēdētājs

Man šī informācija tika padarīta zināma tikai vakar no medijiem. Cik es saprotu, tā ir stipri anonīma informācija. Man nekādas vairāk informācijas par to nav. Ramona saka, ka tā nav taisnība.

https://skaties.lv/zinas/latvija/no-cinu-biedriem-par-ienaidniekiem-gobzems-un-kaimins-apmainas-laipnibam-saeimas-sede/
42 komentāri