Komentāri

Baltijas jūra vēl ir dzīvotspējīga, taču ir jāstrādā, lai to padarītu tīrāku – tā intervijā “900 sekundēm” sacīja Latvijas Hidroekoloģijas institūta direktore Anda Ikauniece.

Pētniece vērsa uzmanību uz to, ka ūdens kvalitāte Baltijas jūrā ir būtiski mainījusies un uzsver – viss, kas notiek jūrā un kas iedzīvotājiem nepatīk, ir saistīts ar viņu pašu rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raksturojot Baltijas jūru, viņa norāda, ka tai vēl ir dzīvotspēja, bet nevajadzētu zaudēt modrību un ir “jāsit sev pa pirkstiem”, lai tā kļūtu tīrāka. Tas gan ir ilgtermiņa jautājums, paskaidro Ikauniece.

Viņa norāda, ka Baltijas jūrā ir vēl neizmantotais potenciāls, tāpēc jāpēta ūdens dzīvnieku un vides ķīmiskie savienojumi, ko varētu izmantot tehnoloģijās.

Intervija ar Andu Ikaunieci

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl