Pētījums: Sabiedrības griba aizstāvēt valsti uzbrukuma gadījumā ir zema

Latvijas sabiedrības griba aizstāvēt valsti uzbrukuma gadījumā ir zema gan globālā, gan reģionālā salīdzinājumā. Turklāt daudz biežāk aizstāvēt Latviju būtu gatavi latviski runājošie, nevis krievvalodīgie, atsaucoties uz Latvijas Ārpolitikas institūta veikto pētījumu ”Psiholoģiskā aizsardzība Latvijā: ievainojamības un iespējas”, vēstī raidījums ”LNT Ziņu Top 10”.

Atpakaļ uz rakstu

26 komentāri

 • skorpions

  skorpions

  Varu droši apgalvot ,kad es šo POLITISKO ELITI un LATVIJAS VALSTS iznīcinātājaus nekad NEAIZSTĀVĒŠU......To ,kad LATVIJAS TAUTA nu jau labu laiku ir sapratusi ,kad vien būs JĀPAĻAUJAS TIKAI PAŠIEM UZ SEVI.....nevis kaut kādiem inteleģentajiem IDIOTIME un LEGĀLAJAIEM Zagļiem ,KURI sēž SEIMĀ vai MINISTRIJĀS........Tā ka kāda velne pēc man nolikt galvu par ŠIEM IDIOTIEM ,kuri vienmēr TIKS PIE SILES un VIENMĒR stāstīs pasakas ,ALI TIK TIKTU PAR LEGĀLO BANDĪTU......vai INTELELEĢENTO IDIOTU.....kuri domā tikai par SAVU KABATU un SAVĀM POLITISKAJĀM INTERESĒM.....UN KARJERU......
 • Guncix Amg
 • Kloids

  Kloids

  Var piekrist vairumam. Ko tad aizstāvēt? Šai valstī es nevaru atļauties savu zemi nopirkt ko aizstāvēt. Maza īres dzīvoklīša vai kādas saujiņas miljonāru dēļ man būtu jāriskē ar savu dzīvību? Liela daļa radu jau ir ārvalstīs. Kas šeit būtu palicis tāds kā dēļ mirt. Iebrūkot jau nepaņems zemi, tā paliks. Pazudīs esošās valdības struktūras un parādīsies citi buržuji kas rausīs naudu. Pārējais jau paliek.
 • janis

  janis

  prata nav nacis sitos zaglus aizstavet jau tagad zinu uz kuru pusi stroki pagriezisu
 • Miķelis Kārkliņš

  Miķelis Kārkliņš

  Somiem ir ko zdēt, viņiem valdība dzīvo un pakārto likumus tautai, Latvijā valdība dzīvo uz tautas rēķina un pakārto likumus sev! Turpina aplaupīt tautu ar nodokļiem(piemēram OIK) un visu tautai atņēmuši! Ko man aizstāvēt? Kalvīša elektrostaciju, no kuras man spiestā kārtā jāpērk elektrība un jāmaksāOIK? Šķēles uzņēmumi. kuri tirgo savu produkciju par 3kārtīgu cenu? Valdību - kura sev ik gadus ceļ algas par simtiem, bet nespējīgaiem vie par pāris eiro? Uz ceļiem nolikta un pusbadā turēta turēta tauta - nekad neaizstāvēs savus apspiedējus un to, kas viņiem nepieder!!! ES jau septiņus gadus norāda, ka Latvijā nevar dzīvot ar tādām algām, kādas pastāv tagad!
  • jērmalnieks

   jērmalnieks

   LABI TEIKTS!Uz ceļiem noliktam ir grūti pabarot ģimeni,gribas ātrāk to stundu ,lai pieceltos!
 • Martins Cerins

  Martins Cerins

  Krievi tikai ko darīja, draza meitenes un šāva mātes nost kas pretojas!!! Visus šitos Kolorādo vaboles nahrenizet
 • Inese Biteniece

  Inese Biteniece

  Puse iedzīvotāju ar ieročiem rokās gatava aizstāvēt valsti..........Kura puse?Pensionāri un bērni?Cik palicis tautas Latvijā ,pateicoties valsts genocīda politikai?
 • Ainārs Bumbieris

  Ainārs Bumbieris

  Apskatat zinjas ....karo vissapkart mums....mirst katru dienu ...tie kas to nav pelnījuši....apskatat sev tuvakos kaiminjus kurus gadiem redzat....100%ka ir krievvalodigie ....vai esat gatavi vinjus nosist? Mulkibas jums galvaa tas arii viss ...jo vairak priecasimies par savu dziivi un mazak lidisim politikaa jo labaaka vinja busss
 • Jay Kay

  Jay Kay

  Zem jumta galvenie “patrioti” - NAzzi apvienība un jenotība. Aiziet!
 • Diāna Makse

  Diāna Makse

  Diezgan apkaunojoši LNT no jūsu puses kko tādu publicēt. Domājam ka naids starp krievvalodīgajiem un latviešiem jau ir pietiekami sasniedzis savas normas robežas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!