Komentāri
“Pērtiķa Sema” vietā Kronvalda parkā rotājas 40 afrikāņu maskas – notiek gatavošanās “Staro Rīga”
Foto: Jānis Zvērs

Rīgā notiek intensīva gatavošanās gaismas festivālam “Staro Rīga”, kas sāksies jau 17. novembrī.

Kronvalda parku rotā četrdesmit identiskas afrikāņu maskas. “Staro Rīga” mājas lapā norādīts, ka tās “atceļojušas no Āfrikas vidienē apslēptā Bvindi (Bwindi) Nacionālā parka un tumsā atgādina nelielus monolītus. Rituāla īpašā maģija atdzīvojas mirklī, kad maskas tiek īpaši izgaismotas, vienlaikus atskaņojot Centrālāzijas Tuva cilts tradicionālo mūziku un tā radot rimtas dejas ilūziju.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī tiek norādīts, ka Āfrikas maska ir izsenis kalpojusi par vidutāju starp cilvēkiem un pārdabiskiem spēkiem. Instalācija īpaša kļūs brīdī, kad gaisma un skaņa mijiedarbosies.

Kronvalda parka instalācijas iepriekš radījušas dažādas atsauksmes. Kopš pagājušā gada septembra parkā atradās pilsētvides instalācija “Pērtiķis Sems”, bet oktobrī tā tika nogādāta uz bērnu izklaides parku “Avārijas brigāde” Lēdmanes pagastā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl