1 komentārs

Pagājušajā gadā valstī reģistrētas 530 lietas pret tikumību un dzimumneaizskaramību, kas ir par 80 lietām vairāk nekā 2015. gadā. Pietiekami daudzos gadījumos šie noziegumi vērsti pret nepilngadīgajiem.

Pērn reģistrētas 67 slepkavības, kas ir par 20 slepkavībām mazāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp pērn reģistrētajām slepkavībām septiņas bija dubultslepkavības. Tāpat noziegumu izdarītāji nereti ieguldījuši pūles noziegumu pēdu slēpšanā.

Tāpat pagājušā gadā nelikumīgas pornogrāfijas jomā reģistrētas 313 lietas, kas ir par 87 kriminālprocesiem vairāk nekā gadu iepriekš.

TOP komentāri

  • Taksists
    0 0 0

    Taksists

    Beidzot ''demokrātija'' sasniegusi Latviju!!! Tā mēs IZCELSIMIES ES. Vajadzētu vēl kādu pētījumu par 300 000. FUCK. 530 lietas, kaut 5 lietām ir iemesls? Mīliet savu valsti,zemi,ozolu,gurķu dobi,ievu ziedos. ps. Nīdējiem ir iespēja noslīcināties pie Staburaga/kas tas tāds/.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl