Pērn atkritumu savākšanai ceļmalās iztērēti 340 000 eiro

0 Komentāru
Pērn atkritumu savākšanai ceļmalās iztērēti 340 000 eiro
FOTO: LETA

Pērn ceļu nodalījuma joslas sakopšana visā valstī kopumā izmaksāja 340 000 eiro un par šo naudu varētu trīs reizes veikt preventīvo pretslīdes apstrādi visos ziemas uzturēšanas augstākās klases – A un A1 – autoceļos, informē Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Šonedēļ LVC darbinieki, apsekojot valsts ceļu tīklu, konstatēja, ka valsts vietējā autoceļa Tīraine-Jaunolaine jeb vecā Jelgavas ceļa posmā no septītā līdz desmitajam kilometram netālu no Olaines ik pēc pārdesmit metriem ceļa nodalījuma joslā bija vienmērīgi izmesti sadzīves atkritumi. Atkritumu kopējais apjoms ir apmēram trīs kubikmetri.

Par šo piesārņojumu tika informēti ceļu uzturētāji, un Latvijas Autoceļu uzturētāja (LAU) Rīgas ceļu rajona darbinieki šos atkritumus jau ir savākuši. Konkrēti šo atkritumu neplānotā savākšana izmaksāja 240 eiro, bet kopumā katru gadu atkritumu savākšanai ceļmalās tiek iztērēti vairāki simti tūkstošu eiro, skaidro uzņēmumā.

LVC aicina iedzīvotājus rūpīgi izturēties pret kopējo valsts īpašumu, nemēslot ceļu malās un sadzīves atkritumus izvest vai novietot tiem paredzētajās vietās.

0 Komentāru