Perevoščikovs neuzskata, ka profesionālais sports ir galvenais faktors vispārējā Covid-19 izplatībā

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs neuzskata, ka profesionālais sports ir galvenais faktors, kas veicina vispārējo situāciju Covid-19 izplatībā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • S

  S

  Dramatiska ir cilvéku vienaldzíba.Viruss ir neredzams, no árpuses nemanís, ka ir inficéts. Ja ir bijusi saskare ar riskantám situácijám, ir jápárbaudás, jáizoléjas maksimali, lídz pienák negatíva atbilde.Vissliktákajá situácijá ir celotáju tuvinieki-darbs, veikali, skolas.Mums katastrofáli pietrúkst vietu, kur értos apstáklos tas 'aizdomígais; varétu sagaidít negativo testa rezultátu.Tas, ka ar sportistiem infekciozi viss ir OK, rádíja Daugavinam aizliegums tikties ar bérniem un sievu.Skarbi, bet gudri.Bet ká ar citiem músu braukátájiem, túristiem? Daudzreiz vispirms draugi, gimene, tad izolácija májás.
 • Diāna Košā

  Diāna Košā

  Jā, jo izrādās bērni un to ārpusskolas izglītība ir galvenais faktors, tāpēc visu aizliedzam. Smieklīgi....
 • Nelda Cielena

  Nelda Cielena

  Vai jūs āmurgalvas varat beidzot vispār nolikt malā šo jenķu teātra spēlēšanu un pretēju uzskatu izplatīšanu, cik runātāju, tik variantu
 • bauris

  bauris

  Gaidiet ,nākošais viņa ieteikums būs lietot vienreizējos cimdus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!